środa, 6 maja 2015

let's play
Odkąd Nadia chodzi do przedszkola, zaczęła interesować się wieloma rzeczami. Więcej czasu spędza w domu na malowaniu czy kolorowaniu ale także chętniej bawi się sama. Zauważyłam, że częściej sięga po zabawki, w których trzeba coś ułożyć, dopasować, nieco się natrudzić. Uwielbia wszelkie zabawy manualne.

Z marką Hape spotkałam się już wcześniej. To niemiecka firma zajmująca się produkcją zabawek z materiałów ekologicznych. To jeden z największych producentów na rynku dziecięcym, którego zabawki są kreatywnie zaprojektowane a przy tym przyjazne dla środowiska. Do produkcji wykorzystywane są materiały naturalne oraz farby na bazie wody. Dwustronna tablica to genialna sprawa dla dzieci, które uwielbiają kreatywną zabawę. Z jednej strony jest tablica magnetyczna, na której można układać magnesy, dopasowywać mniejsze elementy i samemu coś stworzyć. Z drugiej jest tablica do pisania kredą. Nadia to uwielbia! To ciekawa alternatywa dla zwykłych kredek a przy tym sprawia naprawdę wiele radości. Rozbudza wyobraźnię a także fajnie sprawdzi się podczas nauki pisania.
 Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka w sklepie MONZO  na hasło NANUSZKA czeka na Was rabat 10% na zabawki z postu oraz wszystkie inne marki Hape:)

Nadia :
tablica - hape
magnesy - onshine
stolik i krzesełko - pinio
sukienka -booso
zdjęcia - michalobrzut.com

6 komentarzy:

 1. Super magnesiki a Nanuszka jak zwykle piękna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie mogę doczekać się tego momentu :) Sama w dzieciństwie uwielbiałam takie zabawy, mam nadzieję, że Nikolka również je pokocha!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzie mozna kupic taka cienka podusie pod pupke ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Emilia to podusia od Radosnej Fabryki :) znajdziesz ją na fb

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałam kupić laleczki z postu, ale rabat nie działa:(

  OdpowiedzUsuń
 6. Rabat był jedynie przez kilka dni..proszę napisać do sklepu może się uda!

  OdpowiedzUsuń