czwartek, 2 kwietnia 2015

w krainie cukierków

Są takie miejsca, do których często wracamy, które lubimy. Zanim pojawiła się Nadia często razem wychodziliśmy. To obiad gdzieś w przytulnej knajpie, to kawa za rogiem. Nie zwracałam wcześniej uwagi na to czy jest miejsce dla dzieci, czy są krzesełka lub kącik z zabawkami. Teraz wiem jak ważne są takie rzeczy, by móc w spokoju zjeść obiad czy wypić kawę. Czasem rzeczywiście wyglądało to dość komicznie, kiedy ja jadłam a M gonił za małą i odwrotnie. Nigdy razem. Od samego jednak początku zabieraliśmy Nadię w różne miejsca. Nasze funkcjonowanie rzeczywiście się zmieniło. Jednak nie przeszkadzało to nam by wychodzić wspólnie z dzieckiem. Teraz kiedy jest już nieco starsza, trochę łatwiej ją ogarnąć lub czymś zająć.Mamy kilka takich miejsc, do których lubimy chodzić we trójkę. Do Słodziarni wybraliśmy się przypadkiem, polecili nam ją znajomi. Miejsce niezwykle kolorowe i przyjemne.
Jak sama nazwa mówi jest tam mnóstwo słodkości, pysznych ciast i drożdżowych gofrów, choć znajdziecie tam również naturalne soki z owoców i warzyw. Od samego wejścia tam, można dostać zawrotu głowy. Słodkie lizaki, przepyszne lody czy maszyna do robienia cukrowej waty. Wybraliśmy się tam w tygodniu przez co nie było zgiełku i mogliśmy w spokoju pozachwycać się tym magicznym miejscem. Słodziarnia to nie jest zwykła cukiernia to miejsce, gdzie każde dziecko poczuje się jak prawdziwej bajce. 
Nadia :
bluzka - milapinou 
spódniczka - kika & franco
buty - start rite
cukiernia - słodziarnia
zdjęcia - michalobrzut.com

13 komentarzy:

 1. Faktycznie bajkowo, a Nanusza się idealnie w klimat wpasowała. :) Szkoda, że mama się nie pokazała :). Pewnie nieco inna bajka ale też rewelacyjnie :). Tylko dżentelmena odpowiedniej klasy na zdjęciach brak :). Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 2. pieknie. jak w bajce...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak w bajce. Zakochałam sie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne miejsce a córcia urocza i ta spódniczka - boska!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepięknie tam i cudowne wręcz zdjęcia :)

  http://www.julinkowo.pl/

  OdpowiedzUsuń
 6. ALE MAGICZNE MIEJSCE JAK W FABRYCE CZEKOLADY U WILLEGO WONKI :) A NADIA WYGLADA PRZEUROCZO, JESZCZE SŁODZIEJ NIZ TE SŁODYCZE

  OdpowiedzUsuń
 7. Przeniosłabym się chętnie do tej Waszej bajki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zakochałam się w tym miejscu O.O! A zdjęcia autentyczna bajka, jak z Alicji w krainie czarów!

  OdpowiedzUsuń