środa, 3 grudnia 2014

projekt ''pokój''Czasami mam wrażenie, że pokój Nadii chyba nigdy nie będzie skończony! Średnio co jakiś czas zmieniam w nim różne elementy. To dokupuję kilka rzeczy, to przekładam stare i tak w kółko. Wychodzę z założenia, że tak jak zmienia się dziecko tak zmieniają się jego potrzeby a co za tym idzie też wystrój pokoju.
Kiedyś przypominał on przytulny kącik niemowlaka. Uroczy, delikatny pachnący małym dzidziuszkiem. Dziś kiedy tam wchodzę widzę jak zmienia się wraz z nim moja córa. Stał się nieco poważniejszy. Jest w nim więcej książeczek, stolik z krzesełkiem przy którym rysuje czy ukochane tipi, w którym uwielbia spędzać całe dnie. Temat wystroju pokoju dziecięcego, jego aranżacji jest dla mnie ważny. Moje dziecko spędza w nim dużo swojego czasu dlatego chciałam aby był ciepły, przytulny a ona czuła się w nim komfortowo.

Kiedy zadzwoniła do mnie Magda z firmy Pinio z propozycją współpracy zgodziłam się bez wahania! Temat okazał się bardzo interesujący. Pod patronatem portalu babyonline.pl stworzyliśmy ciekawy projekt dotyczący wystroju dziecięcego pokoju. Pokazaliśmy jak za sprawą kilku ciekawych dodatków można zaaranżować dziecięce wnętrze. Pokój Nadki jest dość mały jednak dzięki jasnym ścianom wydaje się optycznie większy. Stylistka dodając kilka elementów sprawiła, że stał się jeszcze bardziej przytulny.Z racji zbliżających się świąt projektantka dodała również kilka świątecznych elementów przez co czuć już w nim prawdziwy klimat.

Już niedługo na portalu babyonline.pl będziecie mogli zobaczyć efekty naszej współpracy. W materiale, który już niebawem ukaże się również na na blogu, odpowiem na kilka pytań między innymi czym kierowałam się wybierając meble czy dodatki do pokoju swojego dziecka. Tymczasem zobaczcie jak wyglądała praca przy naszym wspólnym projekcie:)Dodatki, których użyła projektantka podchodzą głównie ze sklepu mofflo oraz scandinavianliving.pl
projektantka - Zuzanna Muraszkiewicz

Post powstał przy współpracy z firmą Pinio oraz portalem babyonline.pl

2 komentarze:

  1. Pokój PRZEpiękny!! :) Jestem na etapie szukania biurka/stolika z krzesełkiem. Czy można wiedzieć, jakiej firmy jest to u Nadii w pokoju?

    OdpowiedzUsuń