piątek, 22 kwietnia 2016

wyprawka cz.5 #effiiEffii to polska marka tekstyliów stworzona z myślą o najmłodszych. Jest znana przede wszystkim z pięknych i naturalnych tkanin oraz wysokiej jakości materiałów.
Jej założycielką jest Ania, wspaniała mama trzech córek która z miłości do swoich dzieci stworzyła przepiękne kolekcje kocyków, otulaczy i dodatków dla dzieci już od pierwszego dnia życia. Delikatne pastelowe kolory oraz szeroki wybór produktów sprawiły, że nie mogło jej zabraknąć w naszej wyprawce.

Oprócz otulaczy i szarego kocyka, których nie mogłam sobie odmówić. Wybrałam także lekką dużą torbę, która może posłużyć również jako torba do szpitala. Jest niezwykle pakowna przez co świetnie sprawdzi się też jako torba do wózka. W wyprawce Gai znalazły się też cieniutkie czapeczki oraz poduszki księżyce. Te ostatnie występują w dwóch różnych rozmiarach. Większa może posłużyć jako poducha do karmienia dla maluszka, natomiast mniejsza świetnie sprawdzi się podczas podróży z nieco starszym już dzieckiem. Duży wybór produktów tej marki znajdziecie na stronie effii.pl


otulacze, kocyk, torba, czapeczki - effii
poduchy księżyc - effii

2 komentarze:

  1. Znam firmę i kocham, mimo, że dzieciora małego nie posiadam. Mamy kocyk wełniany i sprawuje się świetnie!
    Dobry wybór, Nanuszka! ♥

    OdpowiedzUsuń