poniedziałek, 4 kwietnia 2016

hello spring!
Nareszcie przyszła! 
Pełna ciepłych promieni słońca i długich spacerów. Hulajnoga, place zabaw a nawet lody. Tak było przez cały weekend a to dopiero początek.
Lubię ten moment, kiedy wszystko powoli zaczyna się zielenić a przed nami ten najpiękniejszy czas. Nareszcie na dno szafy będzie można schować grube kurtki i płaszcze a całe dnie będziemy biegać bez czapek i w trampkach. Chyba wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na wiosnę, która w tym roku wyjątkowo długo kazała na siebie czekać. Na szczęście już jest i zostanie z nami na dłużej.
Z tej okazji mam dla Was małą niespodziankę. Razem ze sklepem Mivo.pl przez cały miesiąc świętujemy nadejście wiosny! zatem do końca kwietnia na hasło MIVONAN20 czeka na Was rabat 20% na wszystkie wiosenne nowości! 

enjoy! 


Nadia :
trampki - bensimon
spinka - pomipom
kamizelka - louise misha
szalik - numero 74
kurteczka - tocoto vintage
sukienka - the animals observatory
rajstopy - collegien

2 komentarze:

  1. Jest pięknie i trzeba korzystać. Chociaż wczoraj kiedy przy 20 stopniach sloneczku moja Iza latała bez czapki w bluzie to widziałam dzieciaki nadal w puchowych kurtkach

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. niestety ja też widzę dzieciaki tak ubrane..dzisiaj było 25st i było to samo..myślę, że to kwestia mentalności rodziców

      Usuń