czwartek, 25 czerwca 2015

huśtawkaPamiętam jak będąc dzieckiem, przyjeżdżałam do babci na wakacje. Chodziłyśmy wtedy na górkę niedaleko rzeki, gdzie stał mały plac zabaw. Stary metalowy z jedną piaskownicą i huśtawką, którą wspominam do tej pory.
Uwielbiałam spędzać na niej każdą wolną chwilę. Było lato. Na dworze było tak ciepło, że można było siedzieć wtedy godzinami i bawić się do woli. Lubiłam tam przychodzić. Obraz z tamtych czasów doskonale pamiętam do dziś. Odkąd pojawiła się Nadia nasze wizyty na placu zabaw to już rytuał. Wracając z przedszkola zawsze tam zachodzimy. Nadia uwielbia się bawić i biegać ale najbardziej uwielbia się huśtać.

O huśtawce dla niej myślałam już jakiś czas. Jedyne co mnie powstrzymywało to brak miejsca. Koniec końców zawisła u niej w pokoju. Tam najbardziej pasowała. Wprowadziła niezwykły klimat.  Ta niewielka drewniana huśtawka sprawiła, że w jej pokoju dzieje się magia. Kiedy patrzę tak na nią jak się delikatnie huśta, mam wrażenie jakby była w jakiejś bajce. Coś w tym jest, że huśtawki są magiczne. Sprawiają tyle radości i przenoszą nas myślami do czasów dzieciństwa.Nadia :
huśtawka - Arte Aria Artesania
sukienka - softtones
królik Nanuszka - lulaki
spinka - koto kids
zdjęcia - michalobrzut.com

19 komentarzy:

 1. Też ją rozważam tylko chyba moja nie utrzyma się na niej :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Misako, Nadia jest bardzo drobna też myślałam, że będzie za mała. Wisi dość wysoko ale o dziwo radzi sobie na niej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł z tą huśtawka! Moja córa jest na nią jeszcze niestety za mała :) Dziewczyny a tak z innej beczki -skad macie ten piekny dywan?
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ;) dywan zrobiła nam babcia, więcej informacji na maila albo fb

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie boisz się, że spadnie z huśtawki jak będzie sama w pokoju?

  OdpowiedzUsuń
 6. ze wszystkiego może spaść..na razie się z nią oswaja;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowna huśtawka, królik i wszystko. Przez Ciebie chyba pomaluję jeden z pokoi dziewczynek na szaro :D

  OdpowiedzUsuń
 8. maluj bo z szarym wcale nie musi być smutno ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. jest jak w bajce...przeżywam emocjonalną walkę przez te chuśtawki o Arte Aria :) są cudne.

  OdpowiedzUsuń
 10. cudna ta huśtawka-u nas jednak brak miejsca a po za tym mamy słabe stropy,żeby utrzymały ją.A Nadia jak zwykle cudna -urodzona modelka .Zdjęcia magiczneeeeee

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękny pokoik, będzie miała wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękny pokoj, idealny klimat, a zdjęcia i uśmiech zapierają dech w piersiach!

  OdpowiedzUsuń
 13. Cudna huśtawka <3 ja się już zakochałam w niej :) Piękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 14. Hello! I just want to tell you how much I love your photos. Your daughter is so cute, her bedroom is so sweet and your taste in kid's clothes is so exquisite! A little stroll in your universe is always a pleasure, even if I don't understand a single word! Sabrina from France

  OdpowiedzUsuń
 15. Cudny pokoik....huśtawka czad. ...Sama o takiej marzę i myślę od dawna w pokoiku swojego malucha! A ten królik. ..gentelmen❤ Pozdrawiam Michalina

  OdpowiedzUsuń
 16. poszukuję takiej huśtawki już gdzieś widziałam identyczną ..gdzie ją można kupić?

  OdpowiedzUsuń