niedziela, 1 marca 2015

w poszukiwaniu wiosnyMarzec! Nareszcie jest marzec! mimo, że pogoda nie jest do końca wiosenna, to my już szukamy pierwszych jej objawów. Kiedy zimowe miesiące ciągną się jak flaki z olejem, z utęsknieniem już czekamy na to, by wreszcie przyszła prawdziwa wiosna!
Nie wiem jak jest u Was ale mnie marzec nastraja już bardzo energetycznie! Taki zastrzyk pozytywnej energii, chyba na każdego wpływa korzystnie. Wreszcie pozbędziemy się ciężkich płaszczy, grubych kurtek  i czapek.  Zaczynamy rozglądać się za wiosenną garderobą. Wreszcie będzie można wskoczyć w trampki i wyjść do ludzi. Spacery nie będą trwały godzinę a nawet pół dnia! My zawsze korzystamy z pogody ile wlezie. Pod nosem mamy park, alejki, place zabaw.

Wskoczyłyśmy dziś po raz pierwszy w nieco lżejsze buty i wybrałyśmy się tutaj niedaleko, żeby rozejrzeć się za pierwszymi oznakami wiosny. W domach pojawiają się już tulipany, których u nas zawsze pełno! Kolorowe akcenty, które przypominają nam, że już bliżej niż dalej! Wszystko to zaczyna sprawiać, że czekanie na nią staje się nieco milsze. Na zdjęciach widać już pierwsze przebiśniegi świadczące, że wiosna idzie do nas wielkimi krokami. My zaczynamy czuć się dużo lepiej i nastrajamy się pozytywnie. I choć do tej kalendarzowej pozostały jeszcze trzy tygodnie to my już czujemy ją w powietrzu.
Nadia :
beretka - little - rose
szal - numero 74
kurtka - louise misha
kamizelka - zara ( zeszły sezon )
sukienka - gray label
buty - emel ( zeszły sezon )
zdjęcia - michalobrzut.com

6 komentarzy:

 1. Piękna ta wiosna u was, wspaniałe ubranka i słodka córeczka. Pozdrawiam i samych słonecznych dni życzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. pięęęęęęęęęęęęknie wygląda! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Boże, ależ ona cudnie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj to się rozczuliłam z kilku względów..po pierwsze że trafiłam na taki pełen wdzięku blog-)po drugie rozczulają mnie widoki takich małych ślicznych dziewczynek..a po trzecie to już bardziej się uśmiałam bo wybieramy dla naszych córek te same zestawy;-))pomimo,że moja jest o przynajmniej 1,5 roku młodsza;-)pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki wielkie Nostalgio! zapraszamy do nas częściej! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń