piątek, 17 października 2014

LukrecjaKsiążki są dla mnie ważne, zawsze były. To coś bez czego nie wyobrażam sobie swojego domu. Nadają mu pewien charakter.
To fakt odkąd młoda jest na świecie nie co mniej mam czasu na ich czytanie jednak w wolnych chwilach ( czasem takie się zdarzają) lubię do nich pozaglądać.
W biblioteczce młodej jest mnóstwo książek. Tych dużych i tych małych podręcznych, które zabieramy ze sobą gdy gdzieś wyjeżdżamy.

Lubimy książki zabawne z pięknymi ilustracjami dlatego chcę Wam przedstawić Lukrecję! Jeśli jest wśród Was ktoś  kto jeszcze jej nie zna to zaraz Wam o niej opowiem! To wesoła opowieść o przygodach pewnej zwariowanej, fioletowej krowy autorstwa Przemysława Wechterowicza. Za nietypowe i humorystyczne ilustracje odpowiada Diana Karpowicz. Piękne i kolorowe obrazki z pewnością zachwycą nie jednego małego czytelnika a jej piękna oprawa zachęci do czytania bądź oglądania. Jest to książeczka niezwykle prosta w odbiorze więc może stanowić np świetny prezent dla malucha.
Książka została wydana przez wydawnictwo Ezop, które w swoim zbiorze posiada mnóstwo ciekawych pozycji dla dzieci.Książka ta jak i dużo innych dostępna jest na bonito.pl


 Nadia :
sukienka - Bibi Dreams dostępna na shwrm.pl
rajtki - calzedonia
spinka - kollale

2 komentarze:

  1. Zaciekawiłyście nas, dziewczyny! Musimy więc nabyć Lukrecję i z nią trochę poćwiczyć ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Koniecznie ! U nas jak na razie nr 1 :)

    OdpowiedzUsuń