czwartek, 6 października 2016

hello simone!
Za oknem deszcz i wiatr. Czas zatem wskoczyć w ciepłe swetry i kurtki bo ta nieco gorsza jesienna aura depcze nam mocno po piętach.
My tymczasem postanowiłyśmy jeszcze choć na chwilę wrócić do tych ciepłych wrześniowych dni. Kiedy na dworze było słonecznie i przyjemnie. Wystarczyło wskoczyć w kombinezon i trapmki aby poszwędać się po miejskich zakamarkach. Jest wygodnie i ultra dziewczęco choć nieco trochę zawadiacko. To wszystko za sprawą nowej, świetnej francuskiej marki Hello Simone, która od niedawna pojawiła się również w Polsce.  Główną bohaterką każdej kolekcji jest paryska dziewczynka o imieniu Simone, która w swoich książkach opisuje przygody jakie jej się przydarzyły. Połączenie tych niezwykłych faktur i oryginalnych wzorów to odzwierciedlenie jej nietypowych i wesołych podróży. Znajdziecie tam liski, renifery czy biegające konie z którymi Simone się zaprzyjaźnia.
Markę Hello Simone jak i kilka innych równie świetnych znajdziecie w sklepie Neakids.pl. To nowy punkt na mapie dziecięcej mody u nas. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że dołączyły do niej mniej znane marki dziecięce o których szerzej przeczytacie na ładnebebe.

kombinezon - hello simone
trampki - 10is

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz