piątek, 27 maja 2016

magiczne farbyNadia to zdecydowanie artystyczna dusza! od dłuższego już czasu zauważyłam, że ze wszystkich rzeczy które lubi to właśnie malowanie, wycinanie czy ozdabianie sprawia  jej największą radość i frajdę.
Często kiedy odbieramy ją z przedszkola, czekamy w szatni aż dokończy swoje prace. Potem wychodzi z sali a pod pachą niesie rysunki namalowane specjalnie dla nas. Kiedy wraca do domu, nie ma dnia by nie usiadła do stolika czy nie rozłożyła na podłodze farb, kredek i mazaków. Nic się wtedy nie liczy a ona w spokoju może się oddawać swojej małej pasji. W domu mamy nawet specjalną ścianę gdzie zawieszamy jej wszystkie rysunki. Taka nasza mała galeria. 

Kiedy jak co roku, zbliża się Dzień Dziecka. Szukam dla niej drobiazgów, które sprawiają jej najwięcej radości. Zestawy kreatywne Janod to u nas numer jeden na liście prezentowej. Z serii tych zaczarowanych walizeczek wybrałyśmy tym razem magiczne farby , które okazały się strzałem w dziesiątkę! W zestawie znajduje się 6 różnych kart gotowych do pomalowania, paleta, kolorowe farbki z pędzelkiem oraz instrukcja. Brzegi kart nie wchłaniają farb i wody, dzięki czemu nawet mało wprawny artysta poradzi sobie z malowaniem. Gotowe prace można również zawiesić na ścianie lub schować do metalowej walizki. To idealny zestaw zarówno dla prawdziwych malarzy jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z farbami. 


kombik - soft gallery
zestaw artystyczny - janod

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz