poniedziałek, 14 marca 2016

have fun!To jest to! 
Prawdziwy weekendowy fun! od teraz liczy się już tylko dobra zabawa. Wtedy można wszystko, no prawie wszystko:) można  szaleć do woli, skakać po łóżku (oczywiście tylko na tym dużym, rodziców ) jej jest przecież za małe do robienia  fikołków.
No i nie można  też stawać na głowie co jest czynnością obowiązkową. Łóżko to chyba nasze najlepsze miejsce w domu. A już najlepiej jest wtedy, kiedy można w nim przeleżeć długie leniwe poranki. No a jak łóżko to koniecznie nie może zabraknąć też poduch, kocyków i kołdry takiej pod którą można się chować.

Maki mon ami to marka tekstyliów dziecięcych, której chyba nie muszę Wam przedstawiać. Szturmem podbiła serca dzieci i nie tylko. Fajne, świeże i kolorowe! idealnie odzwierciedlające dziecięcą wyobraźnię i energię. Jej autorami są projektant Dawid Woliński oraz Magdalena Janowska właścicielka sklepu Mamissima. Motywem przewodnim całej kolekcji są urocze zwierzęta jak sowa Pola czy lama Mila. Znajdziecie tam poduszki przytulanki, delikatne muśliny czy kocyki, które idealnie sprawdzą się na spacerach czy chociażby latem na plaży. Jest miło i przytulnie aż nie chce się wychodzić!
Nadia :
kombik - bobo choses ( tę i wiele innych marek znajdziecie w nowej polskiej odsłonie sklepu babyshop.pl )
kocyk, poduszka i kołdra - maki mon ami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz