wtorek, 1 grudnia 2015

mamissima loves janodNigdy nie byłam zwolenniczką zabawek, dzięki którym dzieci celowo są wtłaczane w pewne role. Stricte związane z ich płcią. Mam wrażenie, że narzucane im wzorce nie do końca są przez nie zrozumiałe.
Stąd Nadia bawi się zarówno lalkami jak i samochodami. Co zresztą bardzo mnie cieszy. Widzę, że jest to jej własny wybór a zabawa nimi staje się coraz bardziej świadoma. O kuchnię do gotowania pytała mnie już kilka razy, sama myślałam o niej od dawna również w kategorii prezentu gwiazdkowego. Wyszłam jednak z założenia, że nie do końca będzie nią jednak zainteresowana.

Kiedy jednak w tym roku otrzymałam propozycję wzięcia udziału w świątecznej akcji Mamissima loves Janod organizowanej wraz ze sklepem Mamissima i Ładnebebe pomyślałam właśnie o kuchni. Mając już kilka innych drewnianych zabawek marki Janod wiedziałam, że będzie to coś co ją zachwyci. I nie myliłam się. To był strzał w dziesiątkę! Nie dużych rozmiarów kolorowa kuchnia z mnóstwem różnych świetnych gadżetów jak patelnia, garnki czy zlew sprawiają że zabawom nie ma końca. Miesza składniki, kroi warzywa i gotuje przeróżne dania. 
Zaprosiła mnie więc raz na śniadanie. Zrobiła mi tost z dżemem przykrywając go liściem sałaty. Do picia podała mi kawkę z mlekiem uprzednio wrzucając do niej cytrynę. Stwierdziłam, że będzie to najpyszniejsze śniadanie jakie kiedykolwiek miałam okazję spróbować.
Z okazji tej świątecznej akcji w sklepie Mammissima tylko do końca tygodnia czeka na Was zniżka na wybraną przeze mnie zabawkę. Zaglądajcie również na Ładnebebe gdzie pojawią się kolejne blogi i ich odsłony świątecznych propozycji wraz z rabatami.

Nadia :
kuchnia - janod
drewniane warzywa - janod
kombik - girls on tiptoes
sukienka - softtones

2 komentarze:

  1. Śliczna kuchnia :) my naszej Julii kupimy za rok. :) sama chętnie bym sobie pogotowała na takiej
    www.julinkowo.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajna zabawka. :) Rozwija wyobraźnię, moja Kasia już jest trochę większa i teraz chce mi pomagać w prawdziwej kuchni.

    OdpowiedzUsuń